KONST / Litografier / Färglitografi 15286275
nr 1528 6275
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 4/250. Färglitografi, bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:41:12
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin